دستگاه استرچ پالت

برای بهره مند شدن از رولهای بزرگ نایلونی و استفاده از آنها برای بسته بندی و انیلون پیچ کردن محصولات ما نیازمند دستگاهی به نام استرچ پالت می باشیم.شرکت ماشین سازی پاشا البرز یکی از سازندگان این دستگاه کار آمد می باشد.

موارد استفاده از  دستگاه استرچ پالت

در کارخانه جات تولید مواد غذایی،تولیدی نوشابه و دوغ،آب معدنی،رب،کنسرو و اکثر محصولات مشابه.همچنین در صنعت ساختمان سازی مانند تولیدی های مواد اولیه ساختمان سازی،گچ،آجر،سیمان و ...در این کارخانه جات و تولیدی ها محصولات را توسط این دستگاه بسته بندی می کنند.

نحوه استفاده از دستگاه استرچ پالت

دستگاه دارای یک سینی با ابعاد نسبتا بزرگ می باشد که دارایی قابلیت چرخشی میباشد.این دستگاه از بازویی در کنار سینی بهره مند است که در بالای آن رول نایلونی نصب شده است .محصول مورد نظر بر روی سینی قرار میگیرد و سینی شروع به چرخش میکند و در همین زمان رول نایلونی به دور محصول پیچیده میشود.این نایلون ها دارای خاصیت کششی بالایی میباشند که باعث میشود نایلون به شکلی محکم و با چسبندگی بالا به دور محصول پیچیده شود که همین امر باعث میشود محصول از گزند فشارها،الودگی،رطوبت و خاک در امان باشد.

شما میتوانید توسط شماره هایی که در سایت ما قرار گرفته با متخصصان ما در ارتباط باشید و اگر نیازمند دستگاه استرچ پالت در خط تولید خود هستید میتوانید با به صرفه ترین قیمتها  و بهترین کیفیت این دستگاه ها را از ما خریداری کنید.

با ما در ارتباط باشید

چگونه ما را پیدا کنید

دفتر مرکزی

کرج، کمال شهر، خیابان ظفر 3، بلوارشورا، دست راست ولیعصر 20

info@ps-alborz.ir

۰۹۱۲۵۶۸۹۰۲۵ - ۰۹۳۶۱۵۵۴۱۱۳