مزایای استفاده از استرچ پالت

استرچ پالت چیست؟

بسته بندی اخرین مرحله از خط تولید است،اما اولین موردی است که مشتری بعد از تحویل محصول میبیند.کارایی و ثبات دو عنصر مهم در هر بسته بندی موفق است.بسته بندی مناسب باعث می شود محصولات شما در برابر آسیب،گرد وغبار و سایر خطر ها مقاوم تر شود.اگر چه بسته بندی پیچیده نیست اما انجام آن به صورت دستی سخت و وقت گیر است.شرکت ها راهی ساده تر برای بسته بندی پیدا کردن که نام آن دستگاه استرچ پالت یا پالت پیچ است.این دستگاه در واقع وظیفه پیچاندن نواربا قابلیت کشسانی به دور محصول را دارد. 

 

ما در این مقاله سعی داریم 5 مزیت که باعث میشود شما مجاب شوید از این دستگاه استفاده کنید را بیان کنیم.

1.محافظت در برابر آسیب،گرد وغبار و رطوبت

اگر شما از دستگاه  مناسبی استفاده کنید،اطمینان حاصل میشود که کالای شما به طور کاملا ایمن بسته بندی شده است تا از اسیب های احتمالی ناشی از خاک،گرد و غبار یا رطوبت  جلوگیری شود.

2.امنیت بالا

استرچ پالت اتوماتیک تعامل بسیار کمی با کارگر ها دارد و همین موضوع باعث میشود سوانح احتمالی  که هنگام بسته بندی رخ میدهد کاهش پیدا کند.

3.صرفه جویی در زمان

با استفاده از این دستگاه، در زمان صرفه جویی کنید.بسته بندی دستی محصولات می تواند خسته کننده و وقت گیر باشد.به همین دلیل استفاده از استرچ پالت زمان و و تلاش کمتری نیاز دارد و شما میتوانید از این وقت و نیرو برای سایر عملیات های تولید استفاده کنید.

4.صرفه جویی در فیلم استرچ

در مقایسه با بسته بندی دستی ،شما فیلم استرچ(فیلم کششی)کمتری استفاده میکنید و همین مورد باعث میشود شما هزینه کمتری در بسته بندی صرف کنید.استرچ پالت دارای سرعت چرخش بالایی است که همین موضوع باعث کشش بیشتر میشود و در هزینه های شما صرفه جویی میشود.

5.بسته بندی با کیفیت محصول

هنگامی که از دستگاه استرچ پالت با تمام امکانات آن استفاده میکنید،می توانید از کیفیت و ثبات در بسته بندی اطمینان حاصل کنید در حالی که این کار در بسته بندی دستی ممکن نیست.کیفیت در بسته بندی دستی در هر زمان تغییر میکند.این بدان معناست که این  دستگاه  بسته بندی بهتر محصولات در محل کار را تضمین میکند.

یک دستگاه استرچ پالت صرف نظر از اندازه و محل انبار شما،در خط تولید شما ثبات و ایمنی را به همراه خواهد داشت واین مزایایی که در بالا به آن اشاره شد،می توانند دلایل خوبی برای اضافه کردن این دستگاه به خط تولید باشند.

با ما در ارتباط باشید

چگونه ما را پیدا کنید

دفتر مرکزی

کرج، کمال شهر، خیابان ظفر 3، بلوارشورا، دست راست ولیعصر 20

info@ps-alborz.ir

۰۹۱۲۵۶۸۹۰۲۵ - ۰۹۳۶۱۵۵۴۱۱۳