میکسر پودر اسانس پاش

دستگاه میکسر پودر اسانس پاش

بدون دیدگاه
5/5 - (9 امتیاز)
زمان مطالعه : [rt_reading_time] دقیقه

همانطور که قبلا در مطلبی جداگانه دستگاه میکسر پودر را به صورت کامل معرفی کردیم ، در این مطلب نیز به معرفی یکی دیگر از مدل های قابل طراحی این دستگاه ، با نام دستگاه میکسر پودر اسانس پاش میپردازیم. با ما همراه باشید!

دستگاه میکسر پودر این امکان را به  افراد داده که از طریق ترکیب چند پودر با هم پودر مورد نظر خود را تهیه نمایید. به منظور ترکیب پودر میکس شده با اسانس مایع نیز می توان از دستگاه میکسر پودر پودر اسانس پاش کمک گرفت.

تولید دستگاه های ریبون بلندر اسانس پاش در حجم های ، ۱۰۰، ۲۰۰، ۳۰۰، ۴۰۰، ۵۰۰، ۶۰۰، ۷۰۰، ۸۰۰، ۹۰۰، ۱۰۰۰، ۱۵۰۰، ۲۵۰۰، ۵۰۰۰ لیتر صورت گرفته و بسته به نیاز مشتری قابل سفارش می باشند. از آن جایی که هر نوع از مواد وزن خاص خود را داشته لذا بایستی در انتخاب ریبولن بلندر اسانس پاش حجم مخزن آن انتخاب گردد.

میکس پودرها در این دستگاه به کمک پره های جوشکاری شده روی شافت های درون مخزن انجام خواهد شد. یاتاق های تراشکاری شده روی مخزن به منظور دوران دقیق پره ها در درون مخزن در این دستگاه تعبیه شده اند. موتور گیربکس دستگاه با توجه به حجم لیتراژ مخزن انتخاب و استفاده می شود. مکانیسم موتور پمپ روی دستگاه نیز به منظور پمپ کردن اسانس بر روی این دستگاه تعبیه شده که البته بسته به نوع ماده مواد اولیه تغییر پیدا می نماید. به منظور اسانس کردن در درون مخزن نازل هایی متصل به پمپ وجود داشته تا پاشش مواد به شکل پودری انجام گردد. حجم مخزن تعیین خواهد نمود که به چه تعداد نازل نیاز می باشد.

عملکرد دستگاه میکسر پودر اسانس پاش

پودر بایستی در حالتی به درون مخزن ریخته شده که دستگاه خاموش می باشد. این امکان وجود داشته که چندین پودر را در هر اندازه استفاده نمود. به منظور افزودن پودر در این دستگاه ها نیز زمان بندی ویژه ای لحاظ نشده است.

حال با استارت نمودن دستگاه این امکان را فراهم نموده تا مواد با هم میکس گردند. بعد از آن که پودرها به خوبی با هم میکس شده به کمک سیستم پمپاژ دستگاه اسانس را به درون مخزن فرستاده و دوباره از طریق استارت نمودن دستگاه این اجازه را داده تا این بار اسانس نیز با پودرها میکس گردد. در انتها نیز با باز کردن دریچه دستگاه تخلیه در همان حالت روشن بودن دستگاه، انجام می گیرد.

سوالی دارید؟ از کارشناسان ما بپرسید

همین حالا با شماره 09125689025 تماس بگیرید.

در بحث‌‌ پیرامون این محصول شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

دسته بندی ها

موضوعات پیشنهادی

جدیدترین مطالب

پربازدید ترین مطالب