بلندرهای صنعتی

بلندر ها قدرتمندتر ، کارآمدتر و متنوع تر شده اند. تیغه ها برای ترکیب سریع تر ساخته می شوند در حالی که موتورهایی که قدرت آنها را تغذیه می کنند کوچکتر هستند و نسبت به مدل های قدیمی از سوخت کمتری استفاده می کنند. طرح های خاص از مزایای خاص به حداکثر می رسند و انواع شکل ، اندازه و توانایی های مخلوط کن همچنان گسترش می یابد.
 
برخی از انواع مختلفی از میکسرهای صنعتی شامل مخلوط کن های روبان ، مخلوط کن برقی ، مخلوط کن خلاء و خشک کن و همزن است. مخلوط کن های روبان مخلوط کن افقی هستند که شامل دو تیغه مارپیچ است ، یکی در داخل دیگر ، محتویات میکسر را هم به داخل و هم بیرون برای عملکرد مخلوط کن برشی فشار می دهد. به طور معمول در مخلوط کردن مواد خشک یا پودر شده در مخلوط کامل از ترکیب استفاده می شود ، مخلوط کن روبان نیز ممکن است مواد مرطوب را مخلوط کند.
 
بلندر های دستمال مانند ، مواد خشک یا پودری متحرک هستند که به صورت جانبی و شعاعی حرکت می کنند و دستمال هایی که از یک پیچ افقی تابش می کنند. میکسرها و خشک کن های خلاء می توانند دارای ساخت و ساز افقی یا عمودی باشند و از ترکیبی از گرمای داخلی کم و فشار خلاء برای مخلوط کردن در ضمن از بین بردن رطوبت استفاده می کنند. یکی دیگر از انواع بسیار متداول میکسر و در نتیجه مخلوط کن ، همزن با پروانه منفرد یا دو برابر برای مخلوط کردن محصولات با ویسکوزیته بالا است.

با ما در ارتباط باشید

چگونه ما را پیدا کنید

دفتر مرکزی

کرج، کمال شهر، خیابان ظفر 3، بلوارشورا، دست راست ولیعصر 20

info@ps-alborz.ir

۰۹۱۲۵۶۸۹۰۲۵ - ۰۹۳۶۱۵۵۴۱۱۳