همه چیز درباره دستگاه پرکن آمپول

دستگاه پرکن آمپول

تقاضا تجهیزات و محصولات پزشکی به دلیل تحول و تحول در ماشین آلات و تکنیک های عملکرد در بخش مراقبت های بهداشتی رو به افزایش است. یکی از چنین نوآوری ها دستگاه پر کننده آمپول است. این وسیله ای خودکار است که با حفظ قوام وزن و کیفیت ، فرایند پر شدن را به صورت کامل خودکار می کند. این ماده از تماس مستقیم با دارو یا هر ماده مایع جلوگیری می کند ، و این باعث می شود که اثر فرمولاسیون به مصرف کننده هدف تحویل داده شود.

 

دستگاه پرکن آمپول در صنایع چگونه کار می کند؟

یکی از دستگاه های پرکننده آمپول همان دستگاه پرکن ویال ها میباشد.آمپولهای شیشه ای خالی و استریل شده خالی از تونل ضدعفونی شده بر روی تسمه نقاله مش سیم به طور خودکار دریافت می شود. سپس از داخل دستگاه به داخل قیف داخل غذا تغذیه می شود و از طریق كاست ، قفسه را دریافت می كند. قفسه متحرک که به صورت افقی حرکت می کند ، تعداد آمپول ها را از قفسه گیرنده جمع می کند و آمپول را به صورت تمایل به دستگاه منتقل می کند. قفسه به صورت متوالی متوقف می شود و در این دوره ، هر مرحله فرآیند تکمیلی آن مانند پیش پاشش انجام می شود ، پر کردن ، گازسوز ، پیش گرم کردن و آب بندی. دستگاههای پرکن آمپول به طور گسترده ای در صنایعی مانند دارویی ، شیمیایی ، بیوتکنولوژی ، آرایشی و غیره مورد استفاده قرار می گیرند. از این آمپول برای مهار و حفظ راه حلهای دارودرمانی دارویی ، محصولات بیوتکنولوژی استفاده می شود. ، و غیره. اینها در انواع مختلفی از جمله دستگاه پرکن آمپول با دو سر ، چهار سر ، شش سر ، هشت سر ، دستگاه پرشدن آمپول مقیاس آزمایشگاه با کابینت / بستن حلقه / جریان هوا لمینار / ایزولتر / براق ، دستگاه پرکن عمودی آمپول با خط پرکردن آمپول کابینت ، و غیره این ماشین آلات برای تولید دسته بزرگ بسیار مفید هستند ، باعث پر شدن سریع و کارآمد آمپول می شود.
دستگاه پرکن آمپول نیز مانند دستگاه های پر کن دیگر انواع مختلف با سر های مختلف دارد ، که تعداد سر ها در سرعت پر شدن ویال ها تاثیر میگذارد .

با ما در ارتباط باشید

چگونه ما را پیدا کنید

دفتر مرکزی

کرج، کمال شهر، خیابان ظفر 3، بلوارشورا، دست راست ولیعصر 20

info@ps-alborz.ir

۰۹۱۲۵۶۸۹۰۲۵ - ۰۹۳۶۱۵۵۴۱۱۳