!تاریخچه دستگاه شیرینگ پک

تاریخچه دستگاه شیرینگ پک
دستگاه شیرینگ پک که اغلب با نام های مختلفی این اسم را شنیده ایم مانند شیرینک پک یا حتی شرینک پک ، تاریخچه این دستگاه به اوایل دهه 1980 میلادی بر میگردد هنگامی که یک شرکت کوچک به نام روبوپک در گوشه ای از کشور سن مارینو،یک راه جدید و انقلابی را ساخت و حق ثبت اختراع آن در سراسر جهان به رسمیت شناخته گردید.
این شرکت ماشین های بسته بندی اولیه خود یا همان دستگاه شیرینگ پک  اولیه خود را با، باطری های قابل شارژ و کاوشگر تولید کرد است.
 این دستگاه ها به طور خودکار پالت های مختلف با هر اندازه و طرح و شکلی را با استفاده از یک فیلم شیرینگ (مشمبا یا سلفون مورد استفاده برای بسته بندی) به طور کششی و با دور بالا برای تثبیت کردن محصول بر روی پالت و محکم کردن محصولات در کنار یکدیگر به دور آنها میچرخانده است.
روبوپک خیلی زود به عنوان یک رهبر بین المللی در زمینه ماشین آلات دستی ، نیمه اتومات و تمام اتوماتیک بسته بندی به جهانیان معرفی گردید.
دستگاه شیرینگ پک خیلی زود به پر طرفدارترین دستگاه بسته بندی در جهان بدل گردید.
 جالب است بدانید که اولین خریداران آن خشک شویی های بزرگ در آن کشور بودند برای شیرینگ کردن لباس هایی که مراحل شست و شو را پشت سر گذاشته بودند.
شرکت پاشا صنعت البرز با استفاده از بروز ترین اطلاعات و با کیفیت ترین متریال موجود در ایران شروع به تولید داخلی این دستگاه نموده است و این دستگاه را از نظر کارایی ضمانت کامل میکند و تا سالیان دراز مدت خدمات پشتیبانی آن را بر عهده دارد.
"نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید"  
     

با ما در ارتباط باشید

چگونه ما را پیدا کنید

دفتر مرکزی

کرج، کمال شهر، خیابان ظفر 3، بلوارشورا، دست راست ولیعصر 20

info@ps-alborz.ir

۰۹۱۲۵۶۸۹۰۲۵ - ۰۹۳۶۱۵۵۴۱۱۳