انواع دستگاه استرچ پالت

استرچ پالت چیست؟

دستگاه استرچ پالت که دستگاهی برا ی بسته بندی محصولات است و اگر بخواهیم تخصصی تر آن را توضیح دهیم دستگاهیست دارای فیلم نایلون کشسانی بر بالای خود که به دور محصولات مورد نظر پیچیده میشود.

این دستگاه به طور معمول در انتهای خط تولید قرار میگرد تا بسته بندی کند و معمولا در کارخانه ها از آن برای بسته بندی محصولاتی که قرار است صادر شوند استفاده میکنند.برای مثال از این محصول برای بسته بندی بسته های نوشابه استفاده میشود.

 

میتوان گفت که دستگاه استرچ پالت در مقایسه با دیگر دستگاه های بسته بندی از نظر اقتصادی بسیار به صرفه تر است چرا که بعضی دستگاه ها فقط برا محصولات خاص و به شکلی خاص بسته بندی میکند اما این دستگاه میتوان برای بسته بندی هر محصولی به کاربرد چرا که به روشی ساده با پیچیدن نایلون استرچ به دور محصول کار میکند و شما در بیشتر مدل های این دستگاه میتوانید مقدار کشش نایلون را مشخص کنید که این امر باعث صرفه جویی در استفاده از نایلون میشود.

انواع دستگاه استرچ پالت

این داستگاه دارای انواع مختلفی است که ما در پایین به آنها اشاره خواهیم کرد:

استرچ پالت دوار:این نوع از دستگاه دارای یک بازوی متحرک است و فیلم استرچ در بالای بازو است و به دور محصول کشیده میشود.

استرچ پالت ستونی:اسن نوع درای صفحه ای میباشد که محصولات بر روی آنها قرار میگرد و صفحه میچرخد و دستگاه با فیلم استرچ بسته بندی میشود.

استرچ پالت رباتیک:ایننوع از محصول معملا در انتهای خط تولید در کارخاه جات قرار میگیرد و پالت ها پس از تکمسل فرآیند توسط این دستگاه هدایت میشوند.

در پایان اگر شما قصد تهیه این محصول و قرار دادن آن را در محیط تولیدی خود دارید باید ابتدا ببینید نیاز شما را کدام یکی از این مدل ها رفع میکند و سپس اقدام به خرید آن کنید.

با ما در ارتباط باشید

چگونه ما را پیدا کنید

دفتر مرکزی

کرج، کمال شهر، خیابان ظفر 3، بلوارشورا، دست راست ولیعصر 20

info@ps-alborz.ir

۰۹۱۲۵۶۸۹۰۲۵ - ۰۹۳۶۱۵۵۴۱۱۳