نکات مهم برای خرید استرچ پالت

در مقالات قبل ما گفتیم که دستگاه استرچ پالت چیست و چه مزایایی دارد و همچنین درباره فیلم های نایلونی آن صحبت کردیم و از مشخصات آن گفتیم.حال در این مقاله سعی داریم نکات مفیدی درباره ی خرید این دستگاه عرضه کنیم.

همانطور که قبلا گفتیم استرچ پالت دستگاهیست برای بسته بندی و پیچاندن نایلونی کشسان به دور محصول مورد نظر تا با این کار محصول را از رطوبت و گرد و غبار حفظ کنیم.اما چگونه بهترین تصمیم را برای خرید و اضافه کردن این محصول به خط تولید خود بگیریم؟ در پایین به چند ویژگی که به شما در خرید این محصول کمک می کند می پردازیم.

 

-کیفیت محصول: همیشه اولین نکته برای خرید هر محصولی دقت در کیفیت ساخت آن محصول است.ددستگاه استرچ پالت نیز از این قضیه مستثنا نیست. استرچ پالت نیز از این قضیه مستثنا نیست.شما به هنگام خرید این محصول باید دقت کنید که آیا از اجناس مرغوب برای ساخت لوازم برقی این دستگاه استفاده شده است یا نه.

-ارتفاع: ممکن است محصولاتی در محل کار شما بسته بندی شود که از ارتفاع زیادی برخوردار باشد.شما باید به این نکته توجه کنید که استرچ پالتی که میخرید ایا دارای ارتفاع مناسب میباشد و میتواند محصولات شما را بسته بندی کند یا خیر.که در غیر این صورت دستگاه کارایی لازم را برای شما ندارد.

-وزن محصولات بر روی پالت: شما باید حدود وزنی محصولاتی که در محل کار خود بسته بندی میکنید را بدانید چرا که اگر محصولات شما از وزنی بیش از حد برخوردار باشد به موتور گرداننده پالت اسیب میرساند.پس به هنگام خرید باید از استرچ پالت های قویتری استفاده کنید.

-مصرف فیلم استرچ پالت: فیلم استرچ پالت بالای دستگاه نصب میشود تا به دور محصول پیچیده شود.شما باید بر این نکته واقف باشید که ایا دستگاهی که خریداری میکنید از قدرت پیش ککشی خوبی برخودار هست یا نه.چرا که این نکته باعث میزان مصرف فیلم  استرچ پالت میشود.

 

این ها نکات مهمی برای خرید این محصول میباشد اما ممکن است شرایط شما ایجاب کند که به نکاتی دیگر توجه کنید مثل میزان فضای لازم برای جا دادن دستگاه.

با ما در ارتباط باشید

چگونه ما را پیدا کنید

دفتر مرکزی

کرج، کمال شهر، خیابان ظفر 3، بلوارشورا، دست راست ولیعصر 20

info@ps-alborz.ir

۰۹۱۲۵۶۸۹۰۲۵ - ۰۹۳۶۱۵۵۴۱۱۳