دستگاه پرکن مایعات برای لوازم آرایشی و دارویی

دستگاه پرکن مایعات به عنوان ماشین آلات بسته بندی از اهمیت بالایی در صنایع بی شماری برخوردار است.لوازم آرایشی و دارویی دو صنعتی هستند که دستگاه پرکن مایعات در آن کاربردهای گسترده ای دارد.در این دو صنعت دستگاه دقیقا ظروف رو با محتوای مناسبی که به حالت مایع است پر میکند.کل این عملیات با حفظ استاندارد های بهداشتی بالا صورت میگیرد.اطمینان از بهداشتی بودن این فرآیند خیلی مهم است زیرا هرگونه تماس با آلاینده ها تمام محصول را از بین میبرد.دستگاه پرکن مایعات این اطمینان را میدهد که هیچ ریزش محصولی رخ ندهد، زیرا مواد اولیه بسیار گران است.

 

دستگاه پرکن مایعات آرایشی و بهداشتی

محصولات آرایشی از مایعاتی مانند عطرها گرفته تا کرمها و لوسیون های مراقبت از پوست ، مو و غیره که غلظت های مختبفی دارند. پر کردن این محصولات در ظروف ، به صورت دستی کار دشواری است.دستگاه پرکن مایعات برای پر کردن مایعات چسبناک و غیر چسبناک در ظروف استفاده می شود.برخی از این محصولات عبارتند از: شربت ، لوسیون ، آئروسل ، عطرها ، روغنهای حمام ،مایع شستشوی دست ، شامپوها ، صابون های مایع و غیره . فرآیند پر کردن محصولات آرایشی شبیه به مواد غذایی و نوشیدنی است.در عمل پر کردن مواد آرایشی ، حفظ مقدار هر ظرف برای همه مایعات چسبناک و غیر چسبناک حائز اهمیت است.

دستگاه پرکن مایع برای دستیابی به میزان تولید بالا به شکل های محتلف و با تعداد سر های متفاوت برای پر کردن همزمان تعداد بیشتری ظرف موجود است.تعداد سرها می تواند از دو تا هشت عدد باشد.در دستگاه پركن مایعات همچنین از سیستم متوقف كننده پنوماتیک دوقلو برای جلوگیری از ریختن مایعات استفاده شده است.

با ما در ارتباط باشید

چگونه ما را پیدا کنید

دفتر مرکزی

کرج، کمال شهر، خیابان ظفر 3، بلوارشورا، دست راست ولیعصر 20

info@ps-alborz.ir

۰۹۱۲۵۶۸۹۰۲۵ - ۰۹۳۶۱۵۵۴۱۱۳