نایلون استرچ پالت چیست؟

همانطور که در مقالات قبل صحبت کردیم،متوجه شدیم که دستگاه استرچ پالت چیست ومی تواند چه مزایایی در خط تولید ما داشته باشد.حال در این مقاله ما میخواهیم در خصوص نایلون استرچ پالت صحبت کنیم.

نایلون استرچ پالت چیست؟

به نایلونی گفته میشود که  به صورت رول و فیلم میباشد و بر روی دستگاه استرچ پالت قرار میگرد واین دستگاه از آن برای پوشش و بسته بندی محصولات استفاده میکند.از خواص این نوار می توان گفت که دارای کشش و چسبندگی بالایی است.

 

فیلم استرچ پالت و شیرینک پک با هم متفاوت هستند.تفاوت آن ها در این است که نایلون ها در استرچ پالت فقط به دور محصول پیجیده میشوند اما در شیرینک پک نایلون ها با عبور از
حرارت به دور محصول پیچیده میشوند.

ما در مقاله قبل درباره ویژگی های استرچ پالت صحبت کردیم اما در این جا میخواهیم به صورت مختصر چند ویژگی را بیان کنیم.

- افزایش استحکام محصولات

- سریع بودن فرآیند بسته بندی

- جلوگیری از ورود گرد و غبار،رطوبت و بخار به محصولات بسته بندی شده

- کاهش هزینه های بسته بندی

 

جنس نایلون استرچ پالت

جنس نایلون های استرچ پالتی از مواد پلاستیک پلی اتیلن تهیه شده است و بسیار شفاف است.
 

مشخصات فیلم های استرچ پالت

چسبندگی:فیلم های نایلونی باید از خاصیت چسبندگی خوبی برخوردار باشند چرا که به هنگام کشیده شدن به دور محصول با قدرت شکل محصول را حفظ کند و خود را رها نکند.همچنین بعد تکان های زیاد تغییر شکل ندهد.

کشسانی:ما در ویژگی های دستگاه استرچ پالت گفتیم که این دستگاه باعث کاهش هزینه های بسته بندی میشود.این ویژگی با خاصیت کشسانی فیلم نایلونی رابطه دارد چرا که این قابلیت باعث استفاده کمتر از فیلم نایلونی میشود.

ضخامت:این فیلم ها از ضخامت کمی برخوردار هستند.این محصولات با ضخامت 10 الی 50 میکرون تولید میشود.


از دیگر مشخصات این فیلم ها میتوان به مقاومت در برابر اشعه uv خورشید و آنتی استاتیک بودن آن اشاره کرد.این محصولات به صورت وزنی فروش میرود و دارای لایه های متفاوت،مقاومت متفاوت و وزن متفاوت است.

با ما در ارتباط باشید

چگونه ما را پیدا کنید

دفتر مرکزی

کرج، کمال شهر، خیابان ظفر 3، بلوارشورا، دست راست ولیعصر 20

info@ps-alborz.ir

۰۹۱۲۵۶۸۹۰۲۵ - ۰۹۳۶۱۵۵۴۱۱۳