هر آنچه که باید در مورد دستگاه پرکن مایعات بدانید

اهمیت دستگاه پرکن مایعات

دستگاه پرکن مایعات ابزار مهمی در صنایع مختلف مانند لوازم آرایشی ، دارویی ، مواد غذایی و نوشیدنی هستند که مایعات را در انواع ظروف پر میکنند.با دستگاه پرکن مایعات شرکت پاشا صنعت البرز به راحتی میتوان مایعات را بدون هدر رفت زیاد و خیلی سریع در ظروف بسته بندی کرد.تصور کنید که اگر این فرآیند به صورت دستی در صنایع انجام میشد ، به دلیل ریختن مایعات چه مقدار مایعات هدر میرفت و چقدر زمان لازم بود تا چنین فرآیندی به صورت عمده انجام شود؟

 

به همین دلیل از دستگاه استفاده میکنند.دستگاه پرکن مایعات مدرن که به صورت پیشرفته با کنترل ها و ویژگی های کاربر پسند ارائه میشوند. دستگاهی که با نیروی کار کمتر و در زمان کمتری بیشترین کار را انجام دهد یک دستگاه مناسب است. دستگاه پرکن مایعات پرکردن مایعات را در صنایع بسیار آسان و سریع انجام میدهد. این دستگاه برای مایعات مانند روغن و شربت وغیره مورد استفاده است دارای ویسکوزیته بالایی هستند و از این رو برای پر کردن ظروف به دستگاه پرکن مایعات نیاز دارند. این دستگاه یک راه حل مناسب برای پرکردن مایعات در ظروف مربوط به خودشان است و قادر به پر کردن مخزن ، بطری و ظرف میباشد به این صورت که ظروف در چرخه ای حرکت میکنند که پس از پر شدن از مایعات برای بسته بندی پردازش میشوند.

 

    انواع دستگاه پرکن مایعات

دستگاه های پرکننده مایعات انواع مختلفی دارند ، تعداد سر های دستگاه باید بتواند تعداد مشخصی بطری یا ظرف را به طور همزمان پر کند.برخی از انواع مختلف دستگاه پرکن مایعات برای صنایع ، دستگاه پرکن مایع کاملا اتوماتیک ، دستگاه پرکن مایع نیمه اتوماتیک ، دستگاه پرکن مایع دوقلو ، دستگاه پرکن مایع چهار ، مایع شش سر ، هشت سر ، دستگاه پرکن مایع امپول ها ، دستگاه پرکن مایع بطری ها ، دستگاه پرکن مایعات الکترونیکی ، دستگاه پرکن مایع با ویژگی بستن درب ظرف . دستگاه هایی برای پر کردن مایعات چسبناک مانند روغن نیز امروزه در بازار موجود است. دستگاه های پرکننده اتوماتیک تمام کار ها را به صورت خودکار انجام میدهد ، و با نیروی کار کمتر یا بدون هیچ نیروی کاری در زمان کمی کار را انجام میدهد ولی دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک کمی طولانی تر و به همراه نیروی کار بیشتر کار را انجام میدهد.

 

ماشین آلات پرکننده ای که خریداری می کنید باید امکان تنظیم حجم متفاوتی از مایعات را داشته باشند تا بتوان از آن برای طیف گسترده ای از حجم مایعات استفاده کرد. همچنین باید زمان اجرای فرایند و مقدار دستگاه پرکن مایعات را که می تواند در فاصله زمانی واحد پردازش کند ، در نظر بگیرید. مانند این می توانید نوع صحیح دستگاه پرکن مایعات را برای برنامه های کاربردی در تجارت خود انتخاب کنید اما خرید از بهترین تأمین کننده نیز به منظور دستیابی به بهترین کیفیت و ماشینهای پیشرفته در مشخصات سفارشی برای نیازهای شما با هزینه های مقرون به صرفه مهم است.

با ما در ارتباط باشید

چگونه ما را پیدا کنید

دفتر مرکزی

کرج، کمال شهر، خیابان ظفر 3، بلوارشورا، دست راست ولیعصر 20

info@ps-alborz.ir

۰۹۱۲۵۶۸۹۰۲۵ - ۰۹۳۶۱۵۵۴۱۱۳