دستگاه پرکن عسل

دستگاه پرکن عسل

بدون دیدگاه
5/5 - (92 امتیاز)

در رابطه با مواد غلیظ و چسبنده ای نظیر عسل، مربا و چسب پیچیدگی سیستم های دستگاه پرکن مایعات بالاتر خواهد بود. در واقع این پیچیدگی ناشی از چسبندگی این مواد می باشد و چنانچه دستگاه مورد نظر از سیستم گرم کن بی بهره باشد و به هنگام پر شدن، ماده گرمای لازم را نداشته باشد کار متوقف خواهد شد و در سیستم ایجاد پرت می گردد.

دستگاه های پرکن عسل، نیمه اتوماتیک و سیلندر پیستونی می باشند که از یک مخزن دوجداره برخوردار هستند و به راحتی می توان به کمک آن ها مواد مشابه را بسته بندی نمود.

بیشتر بخوانید : دستگاه پرکن مایعات غلیظ

در درون جداره مخزن دستگاه پرکن عسل از مکانیسم حرارتی بهره گرفته شده است تا ماده در دستگاه به گرمای لازم رسیده و به اصطلاح حالت رونده پیدا کند. دمای مورد نظر را نیز به راحتی می توان تنظیم نمود. امکان اجرا و تنظیم پرکن های عسل نیز در ظرفیت های گوناگون وجود خواهد داشت.

عملکرد دستگاه پرکن عسل

بعد از قرار دادن ظرف در زیر نازل اقدام به فشردن پدال نمایید. حال پر کردن ظرف آغاز خواهد شد و سیلندر به واسطه مخزن به صورت خودکار مورد تغذیه قرار خواهد گرفت و برای سیکل بعدی آماده می گردد. با استفاده از پیچ رگلاژ روی سیلندر پیستون می توان میزان تزریق مواد را تنظیم کرد.

برچسب ها :

سوالی دارید؟ از کارشناسان ما بپرسید

همین حالا با شماره 09125689025 تماس بگیرید.

در بحث‌‌ پیرامون این مطلب شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

دسته بندی ها

موضوعات پیشنهادی

جدیدترین مطالب

فهرست