دستگاه پرکن خطی چهار نازله

دستگاه پرکن خطی چهار نازله

بدون دیدگاه
4.3/5 - (3 امتیاز)

امروزه در صنایع مختلف برای تولید سریع تر محصولات بخصوص محصولات دارای فاز مایع از دستگاه های پرکن استفاده می شود. استفاده از دستگاه های پرکن مزایایی دارد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت. دستگاه پرکن خطی چهارنازله تنها یکی از چندین مدل این دستگاه می باشد که می توانید برای کسب و کار خود مورد استفاده قرار دهید. اما درباره نام این دستگاه چند سوال مطرح است؟ از جمله اینکه انواع دستگاه پرکن را چطور می توان دسته بندی کرد  و دستگاه مذکور در کدام دسته جای میگیرد. با پاشا صنعت البرز همراه باشید تا به پاسخ این سوال بپردازیم.

دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک
پرکن 6 نازله تمام اتوماتیک

دستگاه پرکن خطی چهار نازله چیست؟

از جمله مدل های پر استفاده دستگاه های پرکن در صنعت را می توان مدل پرکن خطی 4 نازله دانست. در این دستگاه بطری ها و بسته بندی ها برروی دستگاه نقاله قرار میگیرند و سپس با آرایشی خطی حرکت می کنند. پیشرفت فناوری همواره در راستای راحتی کار انسان بوده است. به طوری که نیاز به دخالت مستقیم انسان کم شود و از نیروی انسانی کمتر بهره ببریم. تولید دستگاه های پرکن را هم می توان یکی از همین پیشرفت های فناوری تلقی کرد.

نازل های دستگاه پرکن خطی
نازل های دستگاه پرکن خطی

دستگاه پرکن خطی چهارنازله در کدام دسته بندی های این دستگاه ها جای میگیرد؟

در این بخش می خواهیم ببینیم که دستگاه های پرکن دارای چه روش هایی برای دسته بندی می باشند. از نظر دخالت نیروی انسانی می توان دستگاه های پرکن را به شرح زیر تقسیم بندی کرد:

  • دستگاه پرکن دستی
  • دستگاه پرکن نیمه خودکار
  • دستگاه پرکن خودکار

نیازی به توضیح ما درباره هریک از موارد فوق نیست. حتما می دانید که در دستگاه پرکن دستی میزان دخالت دست بیشتر از مدل های دیگر می باشد. به طوری که پرکن های نیمه خودکار و نیز خودکار نیاز کمتری به دخالت اپراتور برای پیش برد امر پرکردن دارند.

دستگاه پرکن 4 نازله
دستگاه پرکن 4 نازله

از طرف دیگر می توان این دستگاه ها را از نظر مکانیسم پرکردن نیز به دسته های زیر دسته بندی کرد:

  • دستگاه پرکن روتاری
  • دستگاه پرکن خطی

اما موارد فوق تنها روش های دسته بندی دستگاه های پرکن نمی باشند. بلکه برای دسته بندی این دستگاه می توان به تجهیزات این دستگاه ها نیز توجه کرد. برای نمونه این دستگاه ها می توانند از یک تا هشت نازل داشته باشند. واضح است که یک دستگاه هرچه امکانات بیشتر مانند تعداد نازل بیشتری داشته باشد پیشرفته تر تلقی می شود.

کدام دستگاه پرکن چهار نازله را خریداری کنم؟

در این بخش می خواهیم راهنمای مناسبی را خدمت شما برای خرید دستگاه پرکن چهار نازله شرح دهیم.

اینکه شما کدام دستگاه را خریداری کنید بستگی دارد به میزان بزرگی کسب و کار شما. اگر کسب و کار خانگی و کوچکی را راه اندازی کرده اید از بین نمونه های دستی و یا خودکار و نیمه خودکار بهترین حالت این است که به سراغ نمونه دستی بروید.

اما برای کسب و کار های بزرگ تر نمونه های خودکار و نیمه خودکار مناسب تر می باشند.

مورد دیگر بحث وسعت مکانی است که دراختیار دارید. اگر جای کوچکی را دراختیار دارید نمونه های روتاری نسبت به خطی گزینه بهتری می باشند. چرا که دستگاه های پرکن روتاری نسبت به پرکن های خطی جای کمتری را می گیرند. اما اگر دارای وسعت بیشتری از جا هستید آن وقت است که دست شما برای انتخاب بین یکی از این موارد باز می باشد.

قیمت دستگاه پرکن خطی چهار نازله

قیمت این دستگاه به میزان پیشرفته بودن مدلش بستگی دارد. برای نمونه اگر دستگاه از نوع دستی باشد قیمت کمتری نسبت به مدل های نیمه خودکار و یا خودکار دارد. به طور کلی هرچه دستگاه پیشرفته تر و امکانات بیشتری داشته باشد قیمت بیشتری دارد. برای نمونه همین دستگاه چهار نازله نسبت به نسخه تک نازله گران تر اما ممکن است از برخی نمونه های هشت نازله ارزان تر باشد.

سخن آخر

در این مطلب درباره دستگاه پرکن خطی چهار نازله برای شما توضیحات کافی را ارائه کردیم. به گونه ای که اگر تصمیم به خرید این دستگاه بگیرید اطلاعات کافی درباره مدل های مختلف آن دارید. به طور کلی استفاده از یک دستگاه پرکن مناسب می تواند سبب اتفاقات مثبتی زیادی شود که از مهم ترین این اتفاقات مثبت می توان به افزایش سرعت و نیز دقت هنگام ریختن این محصولات در بسته بندی اشاره کرد.

برچسب ها : پرکن

سوالی دارید؟ از کارشناسان ما بپرسید

همین حالا با شماره 09125689025 تماس بگیرید.

در بحث‌‌ پیرامون این مطلب شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

دسته بندی ها

موضوعات پیشنهادی

جدیدترین مطالب

پربازدید ترین مطالب